Witamy na stronie firmy Kafel Gardyńska

      Firma Kafel istnieje od kilkunastu lat i zawsze specjalizowała się w stawianiu  pieców kaflowych, kuchni kaflowych, kominków murowanych z cegły szamotowej , grilli i pieców chlebowych. Uwielbiamy kafle i pragniemy, aby nasi klienci byli zadowoleni pod każdym względem – fachowości wykonania i piękna bryły.
      Kafle piecowe i kominkowe są wspaniałym materiałem przekazującym ciepło do otoczenia, a wraz z szamotem tworzy urządzenie, które emituje ciepło nawet  przez 30 godzin. Ciepło przekazywane przez piece nie przesusza powietrza w pomieszczeniach tak jak ciepło z  kaloryferów i jest wskazane dla osób  chorych na alergię.
      Nasze piece, kominki i kuchnie kaflowe są  budowane z wysokiej klasy materiału szamotowego, dzięki czemu kanały  pionowe wznosząco – opadowe, w których następuje maksymalne spalanie , pozwalają do maksimum wykorzystać  ich strukturę w procesie ogrzewania.
      Korzystamy z kafli z najlepszych kaflarni w Polsce , posiadamy też kafle słoweńskie. Ich różnorodność pod względem kolorystyki i wzornictwa zadowoli najbardziej wybrednych klientów. To u nas możecie Państwo zamówić każdy kolor, który sobie wymarzycie. Współpracujemy z artystami plastykami, którzy potrafią namalować obraz nie tylko na jednym kaflu, ale  tworzą kompozycje na wielu kaflach. Możemy też zaproponować mozaiki kaflowe tworzone na podstawie znanych obrazów czy  zdjęć. Prócz kafli możemy Państwu zaproponować szeroką gamę drzwiczek do pieców i kominków, a także osprzęt potrzebny do budowy kuchni.
      Klient decydujący się na współpracę z firmą Kafel może liczyć na kompleksową usługę – to my robimy projekty, sprowadzamy kafle, kupujemy materiał, zabezpieczamy podłogi itp. oraz nadzorujemy wykonanie projektu przez najlepszych zdunów.
      Uważamy, że budowa kominka lub pieca kaflowego powinna być dla klienta przyjemnością, dlatego staramy się ograniczyć do minimum problemy związane z budową.
      Pragniemy Państwa zaprosić do oglądania naszych podstron, do stworzenia, razem z nami, wspaniałej bryły, która będzie jedyna w swoim rodzaju. Piece kaflowe ozdobne wracają do łask i są spełnieniem marzeń wielu naszych klientów.
      Kominki otwarte, kominki murowane, kuchnie węglowe, piece kaflowe z szybami, piece kaflowe tradycyjne, grille, obudowy kaflowe – każda z zakładek jest stworzona specjalnie dla Państwa wygody, a usługi zduńskie – w naszym wykonaniu-ich wysoka jakość wykonania spełni wszystkie wymagania.