×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_TEXTFORMAT] Text files are assumed to be plain text with UTF-8 character encoding but root/images/PieceKafloweZSzybami/labels.txt uses a different format or encoding.

      Potrzeba ogrzewania i utrzymywania ciepła  w pomieszczeniach zmusiła naszych przodków do zrezygnowania z wielkich i otwartych kominków na rzecz bardziej ekonomicznego urządzenia jakim jest piec kaflowy. Zamknięte, niewielkie palenisko  oraz kanały dymowe, których długość średnio waha  się od 10 – 18 m  oraz ciężar pieca pozwoliły na stworzenie jedynego w swoim rodzaju pieca akumulacyjnego, który potrafi bardzo długo utrzymywać ciepło. W oparciu o owoczesne materiały szamotowe zastosowane w naszych piecach  plus wspaniałe polskie kafle tworzymy piękne, jedyne w swoim rodzaju piece kaflowe, które trzymają ciepło nawet do 30 godzin.

      Jeszcze przed wojną budowano piece kaflowe  z zamkniętymi drzwiczkami, na szczęście teraz mamy dostępne różnego rodzaju drzwiczki piecowe z szybami, często z ozdobną ramą i takim samym popielnikiem,  również oferujemy drzwiczki renomowanej firmy robione na  wymiar, z szybą od wkładu, doskonale dostosowane do takiego materiału jakim są kafle. Dzięki temu możemy się zachwycać  pięknem buzującego ognia.

 

{gallery}PieceKafloweZSzybami{/gallery}